کد خبر:165108796
پ
165108796

گرامیداشت هفته بسیج در شهرداری منطقه ۹ تبریز

همزمان با هفته بسیج، مراسم گرامیداشتی با حضور مدیران و کارکنان بسیجی در شهرداری منطقه ۹ تبریز برگزار شد.

  • news/165108796/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، همزمان با هفته بسیج، مراسم گرامیداشتی با حضور مدیران و مسئولان سازمان بسیج شهرداری تبریز و همچنین شهردار، کارکنان و بسیجیان شهرداری منطقه ۹، در محل آمفی تئاتر این منطقه برگزار شد.

در این مراسم، سرهنگ علی‌حسین هاشم پور، معاون اسبق هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا به عنوان سخنران مراسم، با بیان جایگاه ویژه بسیج در طول عمر نظام اسلامی ایران، نقش سازنده این نهاد را وحدت و یکپارچگی مردمی در جریانات مختلف، از اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس گرفته تا کمک و یاری به کادر درمان در مهار بیماری کرونا و جهت‌گیری در راستای منافع ملی بی‌نظیر برشمرد.

وی فرمان تأسیس این نهاد مردمی توسط امام راحل(ره)  که برگرفته از اندیشه‌های ناب آن بزرگوار در مسیر افتخارآمیز انقلاب اسلامی بود را نقطه عطفی در پیوند جوانان با انقلاب و ضامن سلامت و تعالی آن در سالهای پس از انقلاب دانست.

اجرای سرودهای حماسی و انقلابی توسط نوجوانان بسیجی و تجلیل از ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در شهرداری منطقه ۹ از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

این مراسم با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و به همت پایگاه مقاومت قمر بنی هاشم(ع)، پایگاه خواهران شهیده فاتح کرجو و با مشارکت امور ارتباطات منطقه برگزار شد.

ال جی