کد خبر:164524036
پ
164524036

توسط قرارگاه عملیاتی منطقه ۸ اجرایی شد؛

پلمب واحدهای صنفی متخلف در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۸

تمامی واحدهای صنفی گروه های ۲، ۳ و ۴ واقع در حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۸ که بر خلاف مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا اقدام به ادامه فعالیت در ساعت محدودیت ها می کنند، پلمب می شوند.

  • news/164524036/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، علی مدبر رئیس قرارگاه عملیاتی منطقه با اعلام این خبر گفت: همکاران فعال در قرارگاه عملیاتی از آغاز ساعت محدودیت ها، با حضور در سطح منطقه ضمن اطلاع رسانی عمومی نسبت به تذکرات لسانی و ارشادی اقدام و در صورت عدم توجه معدود اصنافی که خود را ملزم به رعایت این محدودیت ها نمی دانند با هماهنگی عوامل انتظامی نسبت به پلمپ محل اقدام می گردد.

وی افزود: البته بر اساس زحمات بی وقفه ی اکیپ های قرارگاه عملیاتی منطقه و نمایندگان تلاشگر نیروی انتظامی، اتاق اصناف و بهداشت که مجدانه و پا به پای همکاران شهرداری در راستای اجرای دقیق محدودیت های ستاد ملی کرونا از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند، قریب به اتفاق مردم فهیم با نهایت همکاری، از آغاز ساعت محدودیت ها، نسبت به تعطیلی مغازه ها در این بخش از شهر تبریز اقدام می کنند.

مدبر تصریح کرد: یکی از مهمترین راه‌های مقابله با کرونا و قطع زنجیره انتقال آن، جلوگیری از تجمع مردم در مکان‌های شلوغ و دورهمی های خانوادگی است، که در این خصوص اکیپ های صوتی سیار در منطقه با پخش پیام های مختلف از شهروندان درخواست می شود از تردد های غیر ضروری خودداری کنند.

 

ال جی