کد خبر:165800674
پ
165800674

عضو شورای اسلامی شهر تبریز :

نقش ممتاز پاکبانان تبریزی در کربلای معلی

عضو شورای اسلامی شهر تبریز، با بیان اینکه حضور پاکبانان تبریز در پیاده روی اربعین حسینی امسال چشمگیر است، گفت: خدمات ارزشمند موکب جنت‌الحسین، با تلاش شبانه‌روزی و همت خالصانه عزیزان پاکبان، مایه مباهات تبریز در کربلا شده‌است.

  • 166101898/thumbnail.jpg

به گزارش تبریز فوری ، احد صادقی که در موکب جنت‌الحسین علیه السلام شهرداری تبریز حضور یافته‌بود، خاطرنشان کرد: مجموعه فعالیت‌های شهرداری تبریز در کربلا، با برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته و تسهیل حضور زائران حسینی را هدف قرار داده‌است.

وی با تقدیر از تلاش پاکبانان در برنامه‌های اربعین حسینی اضافه کرد: در کنار خدمات اسکان و پذیرایی، شاهد تلاش شبانه‌روزی پاکبانان عزیز در شارع عباس(ع) و مسیر فعالیت موکب هستیم و لازم است از زحمات این عزیزان در این گرمای کم‌سابقه قدردانی کنیم.

صادقی با اشاره به نقش مردم در تدارک ویژه اربعین حسینی، یادآور شد: شهرداری تبریز آغازکننده یک حرکت ارزشمند در اربعین بوده و در ادامه، همراهی و مشارکت مردمی، به خوبی توانسته رمز توفیق این حرکت بزرگ باشد.  

عضو شورای اسلامی شهر تبریز، اظهار امیدواری کرد، تجربه مهم اربعین امسال، به ارتقای خدمات کمی و کیفی سال‌های آتی بیانجامد.

ال جی