کد خبر:166173640
پ
166173640

قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر از اقدامات شهرداری در مقابله با ساخت‌وساز غیرمجاز

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از اقدامات مطلوب شهرداری در مقابله با ساخت وساز غیرمجاز قدردانی کرد و گفت: پاکیزگی شهر و اجرای طرح استقبال از بهار مدیون تلاش‌های کارگران خدمات شهری است.

  • 166173640/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی امروز در یکصد و سی‌امین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز اظهار کرد: مقابله نیروهای خدمات با ساخت و ساز غیرمجاز و تخریب واحدهای غیرمجاز اقدام مطلوبی است که در این راستا قدردان معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تبریز و همکاران وی هستیم.

برگی با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار در آستانه فرا رسیدن نوروز ابراز کرد: کارگران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری تبریز به صورت شبانه روزی اقدام به تمیزسازی شهر می‌کنند و باید تمام اقدامات آنها برجسته شود.

به گفته وی، یقینا پاکیزگی و نگهداشت شهری تبریز مدیون تلاش های کارگران زحمتکش شهرداری است.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: مدیریت مسائل مالی پروژه‌ها اقدام چشمگیر و مطلوبی بود که در کنار مدیریت شهردار تبریز، باعث به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی کلان در شهر شده است.در این بین از زحمات مظفر سلیمانی معاون مالی و اداری شهرداری تبریز در تأمین مالی و پیشبرد پروژه‌های عمرانی شهر مطابق زمانبندی اعلام شده قدردانی می‌کنم.

برگی همچنین در خصوص حادثه انفجار محله منظریه و فوت تعدادی از شهروندان‌ اظهار کرد: حادثه دیشب منظریه، موجب شد تا همگان را به رعایت مسائل ایمنی توصیه کنیم. هفت نفر از همشهریان در این حادثه فوت کردند و سه باب واحد مسکونی به طور کامل  تخریب شده است. از شهروندان فهیم تبریز تقاضا می‌کنیم توجه ویژه ای به رعایت مسائل ایمنی داشته باشند.

ال جی