کد خبر:164557828
پ
164557828

فعالیت بدون‌وقفه قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا شهرداری منطقه ۲

فعالیت بدون وقفه قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا شهرداری منطقه ۲ تبریز با نظارت معاونت خدمات شهری این منطقه، همچنان ادامه دارد.

  • news/164557828/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، با برنامه ریزی انجام گرفته از سوی معاونت خدمات شهری و نظارت مستقیم این معاونت و طبق پروتکل های بهداشتی، از نخستین روزهای فعالیت قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا فعالیت این ستاد بدون وقفه همچنان ادامه دارد و نیروهای نواحی سه گانه و تخلفات برای جلوگیری از شیوع این بیماری مرگبار، در ۲ شیفت شبانه روز در تلاش هستند.

ارسلان رحیمی معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه ۲ در این باره می گوید: سمپاشی مسیرهای پرتردد، پاکسازی مرتب معابر شهری به خصوص معابر اصلی و میادین، پیاده راه ها و پل های عابرگذر و همچنین تذکر به اصناف غیرضروری سطح حوزه برای تبعیت از ساعات تعطیلی و... از مواردی به شمار می آید که توسط نواحی سه گانه معاونت خدمات شهری از نخستین ساعات عصرگاهی و از ۱۶ عصر، اجرائی می شود و عوامل خدمات این منطقه همگام با سایر سازمان های زیربط، همچنان در تلاش برای ریشه کن کردن این ویروس منحوس هستند.

رحیمی می افزاید: در همین راستا نواحی سه گانه خدمات شهری منطقه ۲ با گشت زنی در سطح حوزه، علاوه بر یادآوری رعایت پروتکل های بهداشتی به شهروندان و ساکنین منطقه، به اصناف متخلف تذکر کرده و بعلت سرپیچی تعدادی از این اصناف، مجبور به پلمپ و تعطیلی ۱۷ مغازه شده اند.

ال جی