کد خبر:165802456
پ
165802456

شهروندان تبریزی میهمان خانه شهریار ملک سخن هستند

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از عموم شهروندان تبریزی دعوت کرد در روز ملی شعر و ادب فارسی و همزمان با سالگرد استاد، از خانه موزه شهریار بازدید کنند.

  • news/165802456/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، امیر نصیربیگی با گرامیداشت سالروز درگذشت استاد محمدحسین بهجت تبریزی تبریز فوری ، گفت: با هدف آشنایی و نزدیکی بیشتر شهروندان با استاد تبریز فوری ، دیدار از خانه موزه استاد تبریز فوری ، همزمان با سالروز درگذشت ایشان و روز ملی شعر و ادب فارسی، رایگان است.

وی با اشاره به فرا رسیدن روز ملی شعر و ادب فارسی و سالروز درگذشت استاد محمدحسین تبریز فوری ، خاطرنشان کرد: استاد تبریز فوری ، ستاره سترگ شعر فارسی بود که حقی بزرگ بر گردن ادبیات ما دارد و بسیاری از تاثیرات فرهنگی خود را در پهنه شعر گذارده است.

نصیربیگی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به منظور پاسداشت تاثیر استاد تبریز فوری در شعر فارسی، برنامه هایی متنوع و متعدد را در مناطق مختلف شهرداری تبریز، همطراز با نیاز فرهنگی مناطق شهرداری تبریز در نظر دارد که عموماً با استقبال گسترده از سوی شهروندان روبرو است.

وی ادامه داد: خانه موزه استاد تبریز فوری نیز با هدف آشنایی هرچه بیشتر شهروندان و مسافران تابستانی تبریز، برای دیدار علاقمندان باز است و عموم افراد می‌توانند از این موزه دیدار کنند.

ال جی