کد خبر:165026164
پ
165026164

عباس رنجبر:

شهرداری تبریز در توسعه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حوزه کودک نقش ایفا می‌کند

شهردار تبریز گفت: مجموعه شهرداری تبریز در حوزه کودک و نوجوان می‌تواند در دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و به‌صورت مستمر در شهر نقش ایفا کند.

  • news/165026164/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، عباس رنجبر عصر امروز در جلسه شهر دوستدار کودک اظهار کرد: مجموعه شهرداری تبریز در بخش سخت‌افزاری، در حوزه زیرساخت‌ها، زمینه‌های اجرای برنامه فرهنگی و توسعه فرهنگ نقش ایفا می‌کند و در بخش نرم‌افزاری نیز تربیت نیروی انسانی متخصص و مربی را بر عهده دارد.

وی افزود: زمینه‌سازی مناسبی می‌توانیم در حوزه کودک و نوجوان ایجاد کنیم چرا که حوزه کودک که امروز مطرح است، الزام و توصیه‌هایی است که شرع مقدس و پیامبر و ائمه برای ما کرده و دینی بر گردن ما است.

شهردار تبریز تصریح کرد: در کنار آن، سبک زندگی امروز ایجاب می‌کند که در تربیت و پرورش کودکان اهتمام داشته باشیم، چراکه آینده شهر در گرو این تربیت است.

وی اضافه کرد: در مدیریت یکپارچه شهری در دنیا، کسانی که حتی به لحاظ فکری و عقیدتی همانند ما به حوزه کودک نگاه نمی‌کنند، به عنوان نظام اجتماعی و فرهنگی، وظایف خود را به بهترین شکل  انجام می‌دهند و وظیفه ما است که بهتر از آنها باشیم.

رنجبر تأکید کرد: امیدوارم شهرداری تبریز در هر دو بخش بتواند سخت‌افزار این حوزه را تأمین کرده و سازمان فرهنگی و اجتماعی نیز باید در بخش نرم‌افزاری و نیروی انسانی اقدامات لازم را انجام دهد تا جایی که نیاز است بتوانیم نقش ایفا کنیم.

ال جی