کد خبر:165883504
پ
165883504

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز:

سینه‌ خود را در دفاع از نظام، رهبری و جامعه سنگر می‌کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه در دفاع از نظام، رهبری و جامعه، سینه‌مان را سنگر خواهیم کرد، گفت: گلوله ها باید به ما بخورد و به کشور و نظام آسیبی نرسد.

  • 165883504/gallery/original.jpg
  • 165883504/gallery/original.jpg
  • 165883504/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز برخط ، حجت الاسلام والمسلمین رسول برگی صبح امروز در نود و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تبریک فرارسیدن میلاد باسعادت امام حسن عسگری(ع) در ادامه با اشاره به حادثه تروریستی رخ داده در شاهچراغ شیراز تصریح کرد: روزهای گذشته در یکی از امن‌ترین مکان‌های کشور یعنی شاهچراغ شیراز، جنایت تروریستی رخ داد. عده‌ای فکر و ذکر سپاه و نیروهای امنیتی و نیروی انتظامی را درگیر مسائلی در کشور کردند تا داعشی‌ها به راحتی این جنایت را رقم بزنند.

وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر تبریز از اولین روزهای آغاز این مسائل بیانیه داده و این رخدادها را محکوم کرد و با نامگذاری ایستگاه آتش‌نشانی به نام شهید اجاقی ثابت کردیم همواره پای نظام هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه ما سنگ صبور جوانان معترض و همدرد آنها هستیم، گفت: حساب اغتشاشگران از معترضان جداست و تا آخرین قطره خون مقابل اغتشاشگران خواهیم ایستاد.

برگی به فرا رسیدن سالگرد شهادت شهید حسین فهمیده‌ و علامه قاضی طباطبایی اشاره کرد و بر ضرورت گرامیداشت یاد و نام این شهدای والامقام تاکید کرد.

وی با تاکید بر اینکه سخنانش موضع شورای شهر و تمام اعضای آن است، اظهار کرد: اگر جوانی اعتراض و مشکلی دارد آن را می شنویم و تا حد توان در خدمتشان خواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان ضمن تسلیت فرا رسیدن چهلمین روز شهادت شهید مدافع امنیت حسین اجاقی که پنج شنبه این هفته خواهد بود به برگزاری چهل و سومین سالگرد شهادت اولین شهید محراب آیت الله علامه قاضی طباطبایی اشاره کرد و گفت: گرامیداشت چهل و سومین سالگرد شهادت علامه قاضی طباطبایی سه شنبه ۱۰ آبان از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مسجد مقبره تبریز با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز برگزار می‌شود.

ال جی