کد خبر:166556770
پ
166556770

در راستای تسهیل در تردد دانش آموزان؛

جزئیات طرح تشویقی استقبال از سال تحصیلی جدید اعلام شد

اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با طرح تشویقی صدورکارت تردد برای دانش آموزان طی سال تحصیلی و رایگان بودن وسایط نقلیه عمومی طی روز اول مهر برای عموم مردم و هفته اول مهر برای دانش آموزان موافقت کردند.

  • 166556770/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در یکصد و پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز لایحه طرح تشویقی استقبال از سال تحصیلی جدید در راستای تسهیل رفت و آمد و ایجاد انگیزه در استفاده بهینه از ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی را مورد بررسی قرار داده و با ارائه طرح تشویقی رایگان بودن وسایط نقلیه عمومی طی روز اول مهر ماه برای تمامی شهروندان و هفته اول مهر برای دانش آموزان و ارائه کارت تردد برای دانش آموزان در سال تحصیلی و عدم اخذ بلیت برای افراد زیر ۶ سال  موافقت شد.

شهردار تبریز در این خصوص گفت: پیش بینی می شود در مهرماه سال جاری با ترافیک در معابر شهری روبرو شویم و در همین راستا پیشنهاد داریم بخشی از تردد دانش آموزان به صورت رایگان صورت گیرد.  

یعقوب هوشیار افزود: در راستای طرح تشویقی سال تحصیلی جدید خواستار ارائه کارت تردد برای دانش آموزان هستیم تا از ظرفیت مترو نیز در این حوزه استفاده کرده باشیم.

وی گفت: با تهمیدات صورت گرفته شده در خصوص طرح استقبال از آغاز سال تحصیلی جدید پیش بینی می کنیم قسمتی از ترافیک اول مهر کاهش یابد.

ال جی