کد خبر:165110116
پ
165110116

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ خبر داد:

تداوم فعالیت شبانه‌روزی عملیات احداث پل‌های میدان شهید فهمیده

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ تبریز گفت: عملیات عمرانی احداث پل‌های میدان شهید فهمیده همچنان به صورت شبانه‌روزی ادامه دارد و این کار نسبت به روزهای گذشته سرعت گرفته است.

  • news/165110116/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، مسعود بهاورنیا ضمن اعلام این مطلب افزود: پل باغمیشه به پاسداران و پاسداران به ولی‌عصر در حال احداث است و پیشرفت فیزیکی دو پل با اقدامات جهادی روز به روز بیشتر می‌شود. 

وی با بیان اینکه پس از اتمام پل‌ها، شاهد کاهش ترافیک در  میدان شهید فهمیده خواهیم بود، گفت: پل اتصال پاسداران به ولی‌عصر ۴۰۰ متر طول دارد و از سه پایه و دو کوله تشکیل یافته است.  معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ خاطرنشان کرد: بتن‌ریزی پایه‌ها تا پایان آذر به اتمام می‌رسد و شاهد عرشه‌گذاری در این قسمت خواهیم بود. بهاورنیا همچنین به آخرین وضعیت عملیات عمرانی پل اتصال باغمیشه به اتوبان پاسداران اشاره کرد و افزود: این پروژه ۳۷۵ متر طول دارد و از چهار پایه و دو کوله تشکیل شده است.  وی اظهار کرد: این پروژه در مرحله بتن‌ریزی شمع زیرپایه‌ها است و به‌زودی فونداسیون پایه‌ها شروع می شود.  شهرداری منطقه ۵ تبریز برای احداث این دو پل ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه می‌کند.

ال جی