کد خبر:167147206
پ
167147206

تصویب طرح الزام شهرداری به حمایت و بهره‌مندی از استعدادهای بومی و فرهنگی

طرح اعضای شورای اسلامی شهر مبنی بر الزام شهرداری تبریز به حمایت و استفاده از استعدادهای بومی فرهنگی، نخبه‌های قرآنی، هنری و سایر حوزه‌های مرتبط به تصویب رسید.

  • 167147206/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز امروز در یکصد و نود و نهمین جلسه خود به بررسی طرح الزام شهرداری تبریز به حمایت و استفاده از استعدادهای بومی فرهنگی، قرآنی، هنری در مراسمات و رویدادهای مختلف پرداختند.

روح الله رشیدی نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهردر این خصوص خاطرنشان کرد: کلیات این طرح در کمیسیون فرهنگی شورا بررسی و موافقت اعضا قرار گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین رسول برگی عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر نیز با تاکید بر وجود بسیاری از استعدادهای فرهنگی درخشانی که در حوزه فرهنگی و قرآنی در شهر وجود دارد، تصریح کرد: حمایت و بهره‌مندی از نخبه های بومی در کنار بکارگیری نیروهای داخلی شهرداری موجب کاهش هزینه‌های اجرای مراسمات و برنامه‌های فرهنگی می‌شود.

در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با طرح الزام شهرداری تبریز مبنی بر حمایت و استفاده از استعدادهای بومی فرهنگی، قرآنی، هنری و سایر حوزه‌های مرتبط موافقت کردند.

ال جی