کد خبر:166542316
پ
166542316

فرماندار تبریز:

اقدامات اساسی شهردار تبریز جهت برپایی مراسم اربعین قابل قدردانی است

فرماندار تبریز ضمن تقدیر از شهردار تبریز در خصوص اجرای مصوبات ستاد مرکزی اربعین، گفت: بهره مندی از ظرفیت های مردمی نقطه عطف در تسهیل برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی است.

  • 166542316/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، یونس فاتح صبح امروز در یکصد و چهل و نهمین جلسه دور ششم شورای اسلامی شهر تبریز افزود: از شهردار تبریز برای راه‌اندازی سامانه خرید رایگان بلیت اتوبوس زائران اربعین ۱۴۰۲ و مدیریت اعزام به مرز تمرچین تشکر می کنم.

وی اظهار کرد: تخصیص ۲۰ دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران از مبدا تبریز به مرز تمرچین و شهر نجف از اقدامات به موقع و اساسی شهردار تبریز است.

فاتح همچنین در این جلسه بر اهمیت  اثربخشی مصوبات شورای اسلامی شهر تبریز برای حل مشکلات اساسی شهروندان تاکید کرد و افزود: بررسی میزان اثربخشی مصوبات شورا نیز، با هدف محرومیت زدایی به عنوان یکی از موضوعات پروژه های مطالعاتی مرکز پژوهش‌ها تعریف شود.

وی با تشکر از شهردار تبریز و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز برای تامین آب شهروندان، خاطرنشان کرد: معضل امروز تبریز کمبود آب است، مشکلی که ۱۰ سال گذشته نیز پیش‌بینی شده بود و  اکنون نیازمند ارائه راهکار کاربردی است.

فرماندار تبریز تصریح کرد: شهرداری اقدامات بهینه ای در خصوص صرفه جویی مصرف آب با حذف چمن‌کاری انجام داده است ولی ضرورت دارد سیاست های پیشگیرانه و متقنی برای جریمه کردن پیمانکاران خاطی اتخاذ شود.

فاتح عنوان کرد: توسعه فضای سبز شهری یکی از موضوعات اساسی تبریز است و با دعوت از مردم و اجرای طرح نهال کاری هفتگی به یاد شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم می توانیم در تحقق این امر گام برداریم.

ال جی