کد خبر:166572874
پ
166572874

اربعین، ایام وحدت و دلدادگی عموم شیعیان

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، فعالیت موکب‌های اربعین را نشان‌دهنده وحدت و همگرایی کم‌نظیر خواند و گفت: شهرداری تبریز با خدمات یکپارچه خود در دو هفته اخیر، تکالیف ابلاغی را به بهترین شکل پاسخ داده است.

  • 166572874/gallery/original.jpg

به گزارش تبریز فوری ، یاسین بجانی در موکب جنت‌الحسین شهرداری تبریز در کربلا با بیان این مطلب، خاطرنشان کرد: ایام اربعین، ایام وحدت و دلدادگی عموم شیعیان و دوستداران اهل بیت علیهم السلام است  و به همین دلیل، از معدود اجتماعات عظیم جهانی است که مردم از سلایق و ملیت‌های مختلف، زیر یک بیرق، هر کدام یک گوشه از کار را گرفته‌اند.

وی با اشاره به نقش شهرداری‌ها در خدمات ایام اربعین، یادآور شد: شهرداری‌های ایران با توجه به تنوع خدمات و تخصص‌ها، نقش کارساز در ساز و کار این اجتماع پرشور دارند و در این میان موکب‌ جنت‌الحسین شهرداری تبریز، خدمت‌رسانی در یکی از مسیرهای مهم منتهی به حرم را عهده‌دار شده است.

بجانی با بیان اینکه اظهار کرد: علاوه بر عملیات سه‌شیفته تنظیف که با جدیت و اشتیاق خاصی از سوی پاکبانان عزیز در طول شبانه‌روز اجرا می‌شود، سایر خدمات نظیر توزیع وعده‌های غذا، خدمات دارو و درمان و بخش‌های جنبی نیز با همراهی و حمایت گروه‌های مختلف مردمی و مذهبی در موکب جریان دارد.

ال جی