کد خبر:1672768
پ
1672768

دکتر قربانیان تبریزی شهردار منطقه یک کلانشهر تبریز:

آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری در شرایط بحرانی

به گزارش پایگاه خبری تبریز بر خط به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، دکتر قربانیان تبریزی از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری منطقه در شرایط بحرانی خبر داد. بر[...]

  • 166101898/thumbnail.jpg
  • 166101898/thumbnail.jpg
  • 166101898/thumbnail.jpg
  • 166101898/thumbnail.jpg
به گزارش پایگاه خبری تبریز بر خط به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، دکتر قربانیان تبریزی از آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری منطقه در شرایط بحرانی خبر داد.
بر اساس این گزارش دکتر قربانیان تبریزی بیان داشت : با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان و آغاز بارشهای باران و برف و پیش بینی احتمالات و شرایط بحرانی، تمامی اکیپ‌های خدمات شهری آمادگی کامل داشته و با برنامه‌ریزی مدون در این شرایط سریعاً اقدامات لازم را به عمل آورده و وارد فاز عملیاتی می گردند.
شهردار منطقه یک گفت: در بارش های اخیر نظر به اطلاع یافتن حوزه خدمات شهری از شرایط آب و هوایی، سریع اکیپ‌های نمک پاشی (به صورت دستگاه محلول نمک پاش) ورود یافته و با دستگاههای پیشرفته در تمامی سطح منطقه جهت جلوگیری از یخ زدگی مسیرها اقدامات لازم را به عمل آوردند.
شایان ذکر است تمامی مسیرهای سطح حوزه سریعاً نمک‌پاشی گردید و هیچ گونه مشکل و یا گزارشی پیرامون مسائل بارشهای اخیر اعلام نشده است.


.

.

.   امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز
ال جی